
Sidobord Hillerstorp Jet set Ø45x67 cm
FRI FRAKT
fr.1 295 kr
fr.1 099 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Jet set Ø45x67 cm
1 099 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-28
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Minimalistiskt stilrent sidobord som finns i flera olika utföranden och kulörer. Placeras enkelt både som sidobord eller som satsbord med flera bord tillsammans. Tillverkad i rostskyddsbehandlad pulverlackerat järn. Bordet har ställbara fötter så det får distans från marken samt möjlighet till att anpassa möbeln efter ojämna ytor.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Minimalistiskt stilrent sidobord som finns i flera olika utföranden och kulörer. Placeras enkelt både som sidobord eller som satsbord med flera bord tillsammans. Tillverkad i rostskyddsbehandlad pulverlackerat järn. Bordet har ställbara fötter så det får distans från marken samt möjlighet till att anpassa möbeln efter ojämna ytor.
Living
I kollektionen LIVING blandas rena linjer och spännande materialkombinationer med inbjudande modernt formspråk. Det innebär möbler som man vill sitta i länge. Låt kollektionen bli en kompanjon till moderna villan eller varför inte det minimalistiskt eleganta sommarboendet. LIVING passar överallt där utomhuslivet är lika bekvämt som avslappnat elegant.
Specifikation
- Stapelbar : Nej
- Serie: Jet set
- Ställbar: Nej
- Hopfällbar: Nej
- Antal i förpackning: 1
- Material: Järn
- Montering krävs: Ja
- Utdragbar: Nej
Mått
- Bredd: 45 cm
- Djup: 45 cm
- Höjd: 67 cm
Specifikation Material
- Bordsskiva/Hylla: Järn
- Ben: Järn
- Ram/stomme: Järn
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Djup | 45 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Typ | Sidobord |
| Kollektion | Living |
| Form bord | Runt |
| Höjd | 67 cm |
| Serie | Jet set |
| Material | Järn |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Färg | Grågrön, Lila, Sand, Svart |
