
Cafégrupp Venture Home Borneo Bord med 2 Copacabana Stolar
FRI FRAKT
fr.4 365 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Borneo Bord med 2 Copacabana Stolar
4 365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En perfekt cafégrupp till den lilla balkongen eller uteplatsen! Bordet från serien Borneo har följsamma former och en tidlös Skandinavisk design. Bordsskivan är ribbad och böljar ner längs kanterna vid benen. Genomgående tillverkat i aluminium vilket ger dig ett slitstarkt bord som är enkelt att flytta omkring på. Här i snygg kombination med 2 st matstolar från serien Copacabana. Stolarna har raka nordiska former och är stapelbara. Sitsen är i textilene och stolsbenen i aluminium. Duka ut fikan i sommar och njut av trivsamma stunder!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En perfekt cafégrupp till den lilla balkongen eller uteplatsen! Bordet från serien Borneo har följsamma former och en tidlös Skandinavisk design. Bordsskivan är ribbad och böljar ner längs kanterna vid benen. Genomgående tillverkat i aluminium vilket ger dig ett slitstarkt bord som är enkelt att flytta omkring på. Här i snygg kombination med 2 st matstolar från serien Copacabana. Stolarna har raka nordiska former och är stapelbara. Sitsen är i textilene och stolsbenen i aluminium. Duka ut fikan i sommar och njut av trivsamma stunder!
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 56,5 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 88 cm
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 56,5 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 88 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Sittbredd | 41 cm |
| Typ | Cafégrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Sittdjup | 49 cm |
| Material | Aluminium,Textilene |
| Serie | Borneo/Copacabana |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Färg | Svart, Svart/Beige |
