
Cafégrupp Venture Home Break Ø90 cm med 2 Slit Stolar
FRI FRAKT
fr.8 655 kr
fr.7 269 krSpara 16 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Break Ø90 cm med 2 Slit Stolar
7 269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Break cafébord är det perfekta bordet för sommarens alla utefrukostar och eftermiddagsfikor. Bordsskivan är i aintwood och de lätt utsvängda benen i aluminium. Här tillsammans med trendsäkra matstolar från serien Slit, lika bekväma som moderna. Stolarna har integrerade armstöd i svart aluminium och en grå dyna för extra komfort.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Break cafébord är det perfekta bordet för sommarens alla utefrukostar och eftermiddagsfikor. Bordsskivan är i aintwood och de lätt utsvängda benen i aluminium. Här tillsammans med trendsäkra matstolar från serien Slit, lika bekväma som moderna. Stolarna har integrerade armstöd i svart aluminium och en grå dyna för extra komfort.
Mått Break matbord
Total höjd: 74 cm
Diameter: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 70,3 cm
Mått Slit motsol
Total höjd: 76 cm
Total bredd: 59 cm
Totalt djup: 62 cm
Sitshöjd: 45 cm
Sitsbredd: 48 cm
Total höjd: 74 cm
Diameter: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 70,3 cm
Mått Slit motsol
Total höjd: 76 cm
Total bredd: 59 cm
Totalt djup: 62 cm
Sitshöjd: 45 cm
Sitsbredd: 48 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 36 cm |
| Diameter | 90 cm |
| Material | Aluminium, bomull, skum, polyester |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 480 mm |
| Serie | Break |
| Toppskiva | Aintwood, aluminium |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Färg | Svart/Grå |
