
Cafégrupp Venture Home Holmbeck Bord med 2 Bois Trädgårdsstolar Utomhus
FRI FRAKT
fr.5 069 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Holmbeck Bord med 2 Bois Trädgårdsstolar Utomhus
5 069 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En behaglig och charmig cafégrupp till den lilla balkongen eller uteplatsen! Vårt stilrena cafébord Holmbeck har en modern, ribbad bordsskiva och ett minimalistiskt underrede i stål. Här tillsammans med 2st matstolar från serien Bois. Stolen har en sits i slitstarkt rep och smal stomme i stål. Duka ut fikan och njut av en mysig stund utomhus! Bordets mått: 74x70x55cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En behaglig och charmig cafégrupp till den lilla balkongen eller uteplatsen! Vårt stilrena cafébord Holmbeck har en modern, ribbad bordsskiva och ett minimalistiskt underrede i stål. Här tillsammans med 2st matstolar från serien Bois. Stolen har en sits i slitstarkt rep och smal stomme i stål. Duka ut fikan och njut av en mysig stund utomhus! Bordets mått: 74x70x55cm.
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 88 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
- Längd: 70 cm
- Bredd: 88 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Material | Acacia,Stål,Acacia,Polypropen, Acacia,Stål,Polypropen |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Typ | Cafégrupp |
| Serie | Holmbeck/Bois |
| Användningsområde | Utomhus |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Färg | Grön, Svart |
