
Cafégrupp Venture Home Pincy Ø 90 med 2 Copacabana Trädgårdsstolar Utomhus
FRI FRAKT
9 535 kr
6 745 krSpara 29 %Kampanj55 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Pincy Ø 90 med 2 Copacabana Trädgårdsstolar Utomhus
6 745 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp Venture Home Pincy med två stycken Copacabana stolar.
Detta ingår
- 2 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 56,5 mm
- Djup: 650 mm
- Höjd: 1100 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 900 mm
- 2 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 56,5 mm
- Djup: 650 mm
- Höjd: 1100 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 900 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18331 |
| Material | Aluminium/Aintwood/Textilene |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Typ | Matgrupp |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Aintwood |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 69 cm |
| Serie | Pincy |
| Förlängningsbart | Nej |
| Färg | Vit/Grå |
| Montering | Ja |
| Sittbredd | 430 mm |
| Sittdjup | 500 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Ställbar | Ja |





