
Cafégrupp Venture Home Pincy Ø 90 med 2 Siri Matstolar
FRI FRAKT
5 679 kr
4 769 krSpara 16 %Kampanjtom 30/5
30 dagars prisgaranti

Pincy Ø 90 med 2 Siri Matstolar
4 769 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Cafégrupp Venture Home Pincy med två stycken Siri stolar.
Detta ingår
- 2 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 1000 mm
- Höjd: 800 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 900 mm
- 2 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 1000 mm
- Höjd: 800 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 900 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18341 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Aluminium/Aintwood/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 450 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 480 mm |
| Serie | Pincy |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Aintwood |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Iläggsskiva | Nej |





