
Trädgårdsdyna Fritab Snurr och Gung Lyx Canyon 2.0 med Nackkudde
Nyhet
FRI FRAKT
fr.1 145 kr
fr.909 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Snurr och Gung Lyx Canyon 2.0 med Nackkudde
909 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Flockstoppad snurr och gung dyna LYX i Olefin (PP). Allvädersdyna, med nackkuddeMaterial: Fyllning: Riven/skuren Polyeter Yttertyg: 100% Olefin (PP)Tvättråd: MöbeltvättMått: 60x73x52cm
Varumärke
FritabBeskrivning
Flockstoppad snurr och gung dyna LYX i Olefin (PP). Allvädersdyna, med nackkuddeMaterial: Fyllning: Riven/skuren Polyeter Yttertyg: 100% Olefin (PP)Tvättråd: MöbeltvättMått: 60x73x52cm
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Material | 100%-polypropylen |
| Färg | Ecru, Indigo, Kastanj, Oxfordgrå, Skogsgrön |
| Serie | Canyon |
| Typ | Trädgårdsdyna |
| Djup | 520 mm |
| Höjd | 730 mm |
| Tjocklek | 150 mm |
| Bredd | 600 mm |
