Positionsstolsdyna Venture Home CushionSvart
Pris/frp 2 430:-
405 kr/st30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Cushion
Svart
0 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Skapa ett bekvämt och inbjudande blickfång som imponerar med hjälp av stilrena dynor till dina stolar! Den här linneliknande 5-positionsdynan är lika stilsäker som bekväm. På baksidan finns remmar som håller dynan på plats. Luta dig tillbaka och sitt bekvämt i många timmar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa ett bekvämt och inbjudande blickfång som imponerar med hjälp av stilrena dynor till dina stolar! Den här linneliknande 5-positionsdynan är lika stilsäker som bekväm. På baksidan finns remmar som håller dynan på plats. Luta dig tillbaka och sitt bekvämt i många timmar!
Dokument
Recensioner
Louise RVerifierad köpare
för 2 år sedanJag tycker dynan är jättesnygg i tyget och är nöjd!
+ Väldigt snyggt tyg
- Hade önskat att man kunde fästa den i stolen upptill också. så
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1101-303 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 55 mm |
| Längd | 1160 mm |
| Mått | 46x116 cm |
| Bredd | 460 mm |
| Material | Polyester |
| Serie | Cushion |
| Typ | Dynor |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350107088146 |


