
Trädgårdsdyna Eden Wood KlassiskBlå
FRI FRAKT
480 kr
429 krSpara 11 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Klassisk
Blå
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Klassisk Fåtöljdyna Eden Wood passar Wilma-, Capri- och Amandafåtöljer, 48 cm i framkant och 40 cm i bakkant.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Klassisk Fåtöljdyna Eden Wood passar Wilma-, Capri- och Amandafåtöljer, 48 cm i framkant och 40 cm i bakkant.
Övrigt
- Ger utmärkt sitkomfort
- Kederlist
- 100% cerdalon
- Passar till EW 4070-5, -6 Wilmafåtöljer, EW 4080-5 Amandafåtölj
- Ger utmärkt sitkomfort
- Kederlist
- 100% cerdalon
- Passar till EW 4070-5, -6 Wilmafåtöljer, EW 4080-5 Amandafåtölj
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 401-9 |
| Färg | Blå |
| Höjd | 440 mm |
| Material | Cerdalon |
| Sittdjup | 450 mm |
| Serie | Klassisk |
| Tjocklek | 50 mm |
| Typ | Dyna |
| Mått | 44x45 cm |
| EAN-nr | 7350107031739 |
