
Universaldyna Fritab FiberBeige
FRI FRAKT
485 kr
385 krSpara 21 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Material:
Akryl
Färg:
Beige

Fiber
Beige
385 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Universaldyna Fiber från Fritab. Dyna med fibervadd svept runt polyeterkärna för mjuk komfort. Passar bland annat till stapelstolar och aluminiumstolar.
Varumärke
FritabBeskrivning
Universaldyna Fiber från Fritab. Dyna med fibervadd svept runt polyeterkärna för mjuk komfort. Passar bland annat till stapelstolar och aluminiumstolar.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 45x46x38 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 45x46x38 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Lisbeth TVerifierad köpare
för 1 år sedanNöjd med mitt köp
+ Passade perfekt till kopian av grythyttanstolar
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 363,42 |
| Färg | Beige |
| Material | Akryl |
| Höjd | 460 mm |
| Mått | 46x45 cm |
| Bredd | 450 mm |
| Djup | 380 mm |
| Serie | Fiber |
| Typ | Universaldyna |
| EAN-nr | 7331889363423 |
