
Ryggdyna Fritab Bonnie UtomhusLjusgrå
FRI FRAKT
535 kr
425 krSpara 21 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
SittdynaSittdyna Fritab Clyde Utomhus Ljusgrå
879 kr
Bonnie Utomhus
Ljusgrå
425 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ryggdyna Bonnie från Fritab är en dyna med avtagbar klädsel och fylld med riven fiber för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Ryggdyna Bonnie från Fritab är en dyna med avtagbar klädsel och fylld med riven fiber för mjuk komfort.
Information
Fyllning: Riven fiber
Yttertyg: 100% Akryl
Tvättråd: Möbeltvätt
Fyllning: Riven fiber
Yttertyg: 100% Akryl
Tvättråd: Möbeltvätt
Recensioner
Åsa DVerifierad köpare
för 2 år sedanHelt ok kvalité i förhållande till priset, men hade velat ha lite fastare kuddar eftersom de ska vara ryggkuddar i en soffa
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | Bonnie,506 |
| Färg | Ljusgrå |
| Avtagbar Klädsel | Ja |
| Höjd | 400 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Royal |
| Typ | Ryggdyna |
| Bredd | 700 mm |
| Certifiering | Oeko-Tex-certifierad standard 100 |
| Mått | 40x70 cm |
| EAN-nr | 7331889631522 |
