
Sittdyna Fritab Canyon 2.0Kastanj
Nyhet
FRI FRAKT
355 kr
279 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Kastanj

Canyon 2.0
Kastanj
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sittdyna i Olefin (PP). Fibervadd svept runt polyeterkärna för mjuk komfort. Allvädersdyna Material: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervaddYttertyg: 100% Olefin (PP)Tvättråd: MöbeltvättMått: 45x42 cmOeko-Tex-certifierad standard 100
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna i Olefin (PP). Fibervadd svept runt polyeterkärna för mjuk komfort. Allvädersdyna Material: Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervaddYttertyg: 100% Olefin (PP)Tvättråd: MöbeltvättMått: 45x42 cmOeko-Tex-certifierad standard 100
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 776,98 |
| Färg | Kastanj |
| Djup | 420 mm |
| Tjocklek | 60 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Material | 100%-polypropylen |
| Serie | Canyon |
| Typ | Sittdyna |
| EAN-nr | 7331889776988 |
