
Sittdyna Fritab Siam Canyon UtomhusGranitgrå
FRI FRAKT
455 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Granit

Siam Canyon Utomhus
Granitgrå
455 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!

Sittdyna Siam Canyon från Fritab. Boxsydd dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Varumärke
FritabBeskrivning
Sittdyna Siam Canyon från Fritab. Boxsydd dyna tillverkad i strukturdralon. Fibervadd svept runt en tjock polyeterkärna för mjuk komfort.
Serien Canyon från Fritab är mångas favorit. En succé på marknaden och många varianter har dykt upp med den i åtanke, men det finns bara ett original. En dyna som håller sig fräsch i många år om den vårdas med omtanke.
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x48 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Specifikationer
- Fyllning: Hel polyeterkärna svept med fibervadd
- Yttertyg: Dralon/Akryl
- Tvättråd: Möbeltvätt
- Mått: 50x48 cm
- Certifiering: Oeko-Tex Standard 100
Recensioner
Marianne MVerifierad köpare
för 2 år sedanBra dyna, passar precis i mina stolar.
+ Modell
- Något tunn
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Art.Nr. | 782,68 |
| Mått | 50x48 cm |
| Färg | Granit |
| Djup | 480 mm |
| Material | Akryl |
| Serie | Canyon |
| Typ | Sittdyna |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 7331889782682 |
