Loungegrupp Venture Home Ella Utomhus
10 459 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ella Utomhus
10 459 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fri frakt!

Loungegrupp Ella, en inbjudande möbelgrupp med inriktning på komfort tillverkat i stark och tålig naturrotting - passar perfekt på den inglasade uteplatsen. Möbelgruppen består av en tvåsitssoffa, två karmfåtöljer med fina detaljer inklusive vita pickerade sittdynor. Det tillkommer även ett rektangulärt soffbord som har en stilren bordsskiva av glas och en mindre hylla perfekt för avlastning. Det naturliga materialet ger varje enskild möbel en unik karaktär och skapar ett varmt blickfång.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungegrupp Ella, en inbjudande möbelgrupp med inriktning på komfort tillverkat i stark och tålig naturrotting - passar perfekt på den inglasade uteplatsen. Möbelgruppen består av en tvåsitssoffa, två karmfåtöljer med fina detaljer inklusive vita pickerade sittdynor. Det tillkommer även ett rektangulärt soffbord som har en stilren bordsskiva av glas och en mindre hylla perfekt för avlastning. Det naturliga materialet ger varje enskild möbel en unik karaktär och skapar ett varmt blickfång.
Skötselråd:
Ett naturmaterial som är otrolig snyggt och trendigt, däremot inte särskilt väderbeständigt. Rottingmöbler ska helst inte stå utomhus utan bör placeras i torra utrymmen. Undvik stora temperaturskillnader. Enklaste rengöringen sker med fuktig trasa.
Bord
- Längd: 90 cm
- Bredd: 56 cm
- Höjd: 46 cm
Soffa
- Bredd: 110 cm
- Djup: 86 cm
- Höjd: 95 cm
Fåtölj
- Bredd: 66 cm
- Djup: 86 cm
- Höjd: 95 cm
Ett naturmaterial som är otrolig snyggt och trendigt, däremot inte särskilt väderbeständigt. Rottingmöbler ska helst inte stå utomhus utan bör placeras i torra utrymmen. Undvik stora temperaturskillnader. Enklaste rengöringen sker med fuktig trasa.
Bord
- Längd: 90 cm
- Bredd: 56 cm
- Höjd: 46 cm
Soffa
- Bredd: 110 cm
- Djup: 86 cm
- Höjd: 95 cm
Fåtölj
- Bredd: 66 cm
- Djup: 86 cm
- Höjd: 95 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1574-6011 |
| Material | Rotting/Glas |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Rygghöjd | 70 cm |
| Färg | Natur/Vit |
| Dynfärg | Vit |
| Serie | Ella |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 530 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 980 mm |
| EAN-nr | 7350118411209 |




