
Loungegrupp Venture Home Watford Utomhus
fr.11 539 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Watford Utomhus
11 539 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Watford är en komplett hörnsoffa med 6 sittplatser i stilfull och modern design. Soffan levereras med dynor.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Watford är en komplett hörnsoffa med 6 sittplatser i stilfull och modern design. Soffan levereras med dynor.
Mått bord:
Längd: 80cm
Bredd: 80cm
Höjd: 70cm
Längd: 80cm
Bredd: 80cm
Höjd: 70cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Djup | 1960 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Material | Konstrotting/Aluminium |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 620 mm |
| Sitthöjd | 360 mm |
| Sittbredd | 1760 mm |
| Serie | Watford |
| Tjocklek | 60 mm |
| Typ | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 70 kg |
| Bredd | 1960 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Natur, Svart |
| Dynfärg | Grå, Sand |
