
Soffgrupp Venture Home Harlan UtomhusSvart/Vit
FRI FRAKT
5 573 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Vit

Harlan Utomhus
Svart/Vit
5 573 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!

Soffgrupp Harlan från Venture Home. Skön och snygg soffgrupp i svart stål med tillhörande bord och en toppskiva i glas. Gruppen rymmer totalt 4 personer. Enklare montering krävs. Slitstarka dynor medföljer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffgrupp Harlan från Venture Home. Skön och snygg soffgrupp i svart stål med tillhörande bord och en toppskiva i glas. Gruppen rymmer totalt 4 personer. Enklare montering krävs. Slitstarka dynor medföljer.
Bord
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 45 cm
Soffa
- Bredd: 194 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 64 cm
- Längd: 70 cm
- Bredd: 70 cm
- Höjd: 45 cm
Soffa
- Bredd: 194 cm
- Djup: 59 cm
- Höjd: 64 cm
Dokument
Recensioner
Mikael EVerifierad köpare
för 2 veckor sedanSmidig att montera skön att ligga i
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1541-238 |
| Material | Metall/Stål/Glas |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Färg | Svart/Vit |
| Dynfärg | Vit |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 585 mm |
| Sitthöjd | 320 mm |
| Sittbredd | 1220 mm |
| Bredd | 1940 mm |
| Sittbredd | 194 cm |
| Serie | Harlan |
| Form bord | Kvadratisk |
| Typ | Loungegrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350118410400 |



