
Hängparasoll Venture Home Leeds Runt Ø 350 cm
FRI FRAKT
fr.3 319 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Leeds Runt Ø 350 cm
3 319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Leeds är ett stilrent och modernt sidoarmsparasoll som skyddar dig mot solens starka strålar! Parasollets tak är tillverkad i polyster och har en stomme i aluminium. Parasollet fälls enkelt ut med hjälp av en manuell lyft.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Leeds är ett stilrent och modernt sidoarmsparasoll som skyddar dig mot solens starka strålar! Parasollets tak är tillverkad i polyster och har en stomme i aluminium. Parasollet fälls enkelt ut med hjälp av en manuell lyft.
OBS! Vikter till parasollfot ingår ej. För att garanti ska gälla behövs vikter köpas till separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Bredd | 345 cm |
| Höjd | 250, 260 cm |
| Utförande | Med kryssfot |
| Färg | Svart/Svart, Vit/Grå |
| Diameter | 345, 350 cm |
| Typ | Hängparasoll |
| Material | Aluminium |
| Serie | Leeds |
| Användningsområde | Utomhus |
