
Parasoll Hillerstorp Parasoll 290 cm
FRI FRAKT

Parasoll 290 cm
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Exklusivt fyrkantigt 290x290 centimeters parasoll i gediget material som kännetecknas av hög kvalitet. Tillverkad i aluminium i trä-look utförande med tyg i olefin. Stången mäter 48 mm i diameter.
Beskrivning
Exklusivt fyrkantigt 290x290 centimeters parasoll i gediget material som kännetecknas av hög kvalitet. Tillverkad i aluminium i trä-look utförande med tyg i olefin. Stången mäter 48 mm i diameter.
Specifikation
- Materialdetalj: Olefin
- Ställbar: Ja
- Utdragbar: Nej
- Material: Aluminium
- Montering krävs: Nej
- Hopfällbar: Ja
- Serie: Parasoll
Mått
- Djup: 290 cm
- Längd: 290 cm
- Bredd: 290 cm
- Nettovikt: 8,7 kg
- Höjd: 250 cm
Produktdeklaration
- Varumärke: Hillerstorp
- Postadress: 33573
- Kontakt: info@hillerstorp.se
- Registrerat firmanamn: Hillerstorps Trä Aktiebolag
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Bredd | 290 cm |
| Höjd | 250 cm |
| Färg | Beige, Grå |
| Djup | 290 cm |
| Längd | 290 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Typ | Parasoll |
| Serie | Parasoll |
| Material | Aluminium |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
