


Däckstol CinasAdriondäckTeak
FRI FRAKT
6 695 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Teak

Adriondäck
Teak6 695 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trädgårdsstol Adirondack från Cinas. Stolen kännetecknas av sina breda armstöd, lätt sluttande sits och höga, välvda rygg med vertikala ribbor. Den tidlösa och robusta designen gör den perfekt för utomhusbruk – på terrassen, i trädgården eller vid stranden. Med de generösa måtten erbjuder stolen hög komfort.
Varumärke
Beskrivning
Trädgårdsstol Adirondack från Cinas. Stolen kännetecknas av sina breda armstöd, lätt sluttande sits och höga, välvda rygg med vertikala ribbor. Den tidlösa och robusta designen gör den perfekt för utomhusbruk – på terrassen, i trädgården eller vid stranden. Med de generösa måtten erbjuder stolen hög komfort.
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
|---|---|
| Art.Nr. | 3602000 |
| Färg | Teak |
| Material | Teak |
| Djup | 150 cm |
| Höjd | 88 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Serie | Adriondäck |
| Typ | Däckstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 5703332001282 |


