






Fotpall Baltic Gardentill Däckstol NewtonVit
1 recension
FRI FRAKT
725 kr1 036 kr
Spara 30 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

till Däckstol Newton
Vit 725 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fotpall Baltic Garden till Däckstol Newton är en fotpall som passar till däckstol Newton. Den är tillverkad av FSC-märkt furu.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 500466-6 |
| Montering | Ja |
| Färg | Vit |
| Material | Pinje |
| Serie | Newton |
| Typ | Däckstol |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 530 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 330 mm |
| Bredd | 460 mm |

