
Solstol Venture Home Dawson Utomhus
FRI FRAKT
8 345 kr
5 024 krSpara 40 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Dawson Utomhus
5 024 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Solstol Dawson från Venture Home. Komfortabel och modern solstol i stålborstad akacia och vita, mjuka kuddar i polyester. Dynornas ytterklädsel kan tas av och tvättas vid behov. Ingen montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Solstol Dawson från Venture Home. Komfortabel och modern solstol i stålborstad akacia och vita, mjuka kuddar i polyester. Dynornas ytterklädsel kan tas av och tvättas vid behov. Ingen montering krävs.
Mått
- Bredd: 91,5
- Djup: 108
- Höjd: 76 cm
- Bredd: 91,5
- Djup: 108
- Höjd: 76 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1208-072 |
| Rygghöjd | 68,3 cm |
| Färg | Akacia/Vit |
| Djup | 108 cm |
| Material | Akacia/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 55,6 cm |
| Sitthöjd | 16,3 cm |
| Sittbredd | 91,5 cm |
| Serie | Dawson |
| Typ | Solstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 91,5 cm |
| Hopfällbar | Nej |
| Hjul | Nej |
| EAN-nr | 7350118411339 |









