
Hammock Baltic GardenPelle gunga med tak
FRI FRAKT
fr.5 949 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Hängmatta/hammockgunga med stabil konstruktion och vattenavvisande tak i kraftig polyester. Utformad för avkoppling utomhus och erbjuder gott om plats för mer än en person.
PELLE gunga med tak, brun
Den här hängmattan ger dig gott om plats för lata dagar. Med sin stabila konstruktion finns det plats för mer än en person, vilket är mycket imponerande. Brunt laserad furu. Hängmattetak i stark, vattenavvisande polyester. Utvändigt: total längd 275 cm, total bredd 167 cm.
Specifikationer
- Material: Furu
- Färg: Brun
- Vikt (kg): 52
- Höjd (cm): 162
- Bredd (cm): 215
- Djup (cm): 133
- Sittdjup (cm): 48
- Sittbredd (cm): 165
- Ryggstödets höjd (cm): 76
- Kräver montering: Ja
Den här hängmattan ger dig gott om plats för lata dagar. Med sin stabila konstruktion finns det plats för mer än en person, vilket är mycket imponerande. Brunt laserad furu. Hängmattetak i stark, vattenavvisande polyester. Utvändigt: total längd 275 cm, total bredd 167 cm.
Specifikationer
- Material: Furu
- Färg: Brun
- Vikt (kg): 52
- Höjd (cm): 162
- Bredd (cm): 215
- Djup (cm): 133
- Sittdjup (cm): 48
- Sittbredd (cm): 165
- Ryggstödets höjd (cm): 76
- Kräver montering: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 500321-0B |
| Montering | Ja |
| Material | Furu |
| Serie | Pelle |
| Typ | Hammock |
| Djup | 133 cm |
| Höjd | 162 cm |
| Sittdjup | 48 cm |
| Sittbredd | 165 cm |
| Bredd | 215 cm |
| Färg | Brun/Beige, Grå, Svart, Vit/Blå |




