Hängmatta Venture Home Hedvig Inkl. Träställning Utomhus
Nyhet
3 249 kr
30 dagars prisgaranti

Hedvig Inkl. Träställning Utomhus
3 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hedvig hammock är den ultimata platsen för avkoppling utomhus. Med sin eleganta träställning och mjuka, ljusa hängmatta bjuder den in till stilla stunder i solen eller en skön vilopaus i skuggan. Den svängda basen ger hammocken en luftig och harmonisk känsla, samtidigt som den blir en vacker detalj på uteplatsen eller i trädgården. Hedvig är perfekt för dig som vill kombinera komfort med stil – en hammock som gör sommardagarna ännu lite härligare.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Hedvig hammock är den ultimata platsen för avkoppling utomhus. Med sin eleganta träställning och mjuka, ljusa hängmatta bjuder den in till stilla stunder i solen eller en skön vilopaus i skuggan. Den svängda basen ger hammocken en luftig och harmonisk känsla, samtidigt som den blir en vacker detalj på uteplatsen eller i trädgården. Hedvig är perfekt för dig som vill kombinera komfort med stil – en hammock som gör sommardagarna ännu lite härligare.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 7216-222L |
| Färg | Vit |
| Höjd | 120 cm |
| Material | Trö |
| Serie | Hedvig |
| Typ | Hängmatta |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 320 cm |
| Djup | 115 cm |
| EAN-nr | 7340220864215 |



