
Solstol Venture Home Sherman 2-pack Utomhus
FRI FRAKT
Rek. pris 675 kr/st
Pris/frp 1 030:-
fr.515 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sherman 2-pack Utomhus
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Solstol Sherman från Venture Home. Sherman kombinerar stil med bekvämlighet och är en perfekt plats för en stunds avkoppling. Stolen är tillverkad i svart stål och har kuddar med ett överdrag i polyester. Ingen montering krävs. Säljs i 2-pack.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Solstol Sherman från Venture Home. Sherman kombinerar stil med bekvämlighet och är en perfekt plats för en stunds avkoppling. Stolen är tillverkad i svart stål och har kuddar med ett överdrag i polyester. Ingen montering krävs. Säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 77 cm |
| Djup | 83 cm |
| Höjd | 88 cm |
| Material | Stål/PVC/Polyester |
| Sittdjup | 37 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 61 cm |
| Serie | Sherman |
| Typ | Solstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 62 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Hopfällbar | Ja |
| Hjul | Nej |
| Färg | Svart, Svart/Grå |
| Dynfärg | Grå |
