Partytält/Paviljong Outfit 624169C10x5 m
15 398 kr
12 290 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

624169C
10x5 m
12 290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Partytält/Paviljong från Outfit. Långsidorna har vägar med fönster och kortsidorna har täckta väggar.
Varumärke
OutfitBeskrivning
Partytält/Paviljong från Outfit. Långsidorna har vägar med fönster och kortsidorna har täckta väggar.
Övrigt
Höjd: 280 cm
Dörr: B160xH200 cm
Tak: 500g/m2 PVC
Väggar: 380g/m2 PVC
Höjd: 280 cm
Dörr: B160xH200 cm
Tak: 500g/m2 PVC
Väggar: 380g/m2 PVC
Egenskaper
| Varumärke | Outfit |
| Art.Nr. | 624170 |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Outfit |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 624170 |
| Material | Pvc/galvaniserat metall |
| Serie | Outfit |
| Typ | Paviljong |
| Höjd | 2800 mm |
| Längd | 10000 mm |
| Bredd | 5000 mm |
| EAN-nr | 5701390353770 |
