Halogeninfravärmare Frico IHFBredd: 676 mm, 1500 W
5 454 kr
4 899 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Effekt/prestanda:
2000 W

IHF
Bredd: 676 mm, 1500 W
4 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Halogeninfravärmare Frico IHF är det perfekta valet för utsatta utomhusmiljöer där snygg design är viktig som exempelvis altaner, uteserveringar etc. Värmaren är lättplacerad tack vare sin kompakta konstruktion. Den smarta designen ger ett stilrent intryck och produkten smälter väl in i prestigefyllda utomhusmiljöer. Halogeninfravärmare Frico IHF har en mer riktad värmespridning och är avsedd att installeras på högre höjd.
Varumärke
FricoBeskrivning
Halogeninfravärmare Frico IHF är det perfekta valet för utsatta utomhusmiljöer där snygg design är viktig som exempelvis altaner, uteserveringar etc. Värmaren är lättplacerad tack vare sin kompakta konstruktion. Den smarta designen ger ett stilrent intryck och produkten smälter väl in i prestigefyllda utomhusmiljöer. Halogeninfravärmare Frico IHF har en mer riktad värmespridning och är avsedd att installeras på högre höjd.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Frico |
| Art.Nr. | 11883 |
| Färg | Grå |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| Vikt | 2,5 kg |
| Bredd | 676 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Värmestrålare |
| Höjd | 169 mm |
| Spänning | 230 V |
| Serie | IHF |
| Djup | 77 mm |
| EAN-nr | 7393410007824 |
