Halogeninfravärmare Frico IHWBredd: 676 mm, 1500 W
5 454 kr
4 899 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Effekt/prestanda:
2000 W

IHW
Bredd: 676 mm, 1500 W
4 899 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-20
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Halogeninfravärmare Frico IHW är det perfekta valet för utsatta utomhusmiljöer där snygg design är viktig som exempelvis altaner, uteserveringar etc. Värmaren är lättplacerad tack vare sin kompakta konstruktion. Den smarta designen ger ett stilrent intryck och produkten smälter väl in i prestigefyllda utomhusmiljöer. Halogeninfravärmare Frico IHW ger en behaglig värme i vistelsezonen från nära håll och en bred värmespridning.
Varumärke
FricoBeskrivning
Halogeninfravärmare Frico IHW är det perfekta valet för utsatta utomhusmiljöer där snygg design är viktig som exempelvis altaner, uteserveringar etc. Värmaren är lättplacerad tack vare sin kompakta konstruktion. Den smarta designen ger ett stilrent intryck och produkten smälter väl in i prestigefyllda utomhusmiljöer. Halogeninfravärmare Frico IHW ger en behaglig värme i vistelsezonen från nära håll och en bred värmespridning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Frico |
| Art.Nr. | 11880 |
| Färg | Grå |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| Vikt | 2,5 kg |
| Bredd | 676 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Värmestrålare |
| Höjd | 169 mm |
| Spänning | 230 V |
| Serie | IHW |
| Djup | 77 mm |
| EAN-nr | 7393410007794 |
