Takfäste Frico BCDF20Vit
861 kr
775 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

BCDF20
Vit
775 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FricoBeskrivning
Takfäste Frico BCDF20 är ett takfäste från Frico.
OBS! Svart fäste, bilden visar vitt!
Egenskaper
| Varumärke | Frico |
| Art.Nr. | 92848 |
| Färg | Vit |
| Längd | 200 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Djup | 25 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Typ | Takfäste |
| EAN-nr | 7393410208481 |

