Skyddsöverdrag Muztag Malaga
639 kr
575 krSpara 10 %Kampanj52 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Malaga
575 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
MuztagBeskrivning
Skyddsöverdrag till terrassvärmare Muztag Malaga.
Egenskaper
| Varumärke | Muztag |
| Art.Nr. | GAS-90-512 |
| Färg | Svart |
| Typ | Skyddsöverdrag |
| Bredd | 440 mm |
| Djup | 440 mm |
| Höjd | 1400 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| EAN-nr | 5713475001513 |

