
Hammock Comfort Garden Landet Hammock utomhus 195x125x159 inkl tak
Nyhet
FRI FRAKT
fr.9 999 kr
fr.7 940 krSpara 21 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Landet Hammock utomhus 195x125x159 inkl tak
7 940 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Landet hammock med tak och dyna är en praktisk och charmig lösning för uteplatser, balkonger eller trädgårdsbersån där man vill kunna slå sig ner för en härlig stund i det fria.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Landet hammock med tak och dyna är en praktisk och charmig lösning för uteplatser, balkonger eller trädgårdsbersån där man vill kunna slå sig ner för en härlig stund i det fria.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Färg | Mörkgrön, Vit |
| Typ | Hammock |
| Sittdjup | 50 cm |
| Bredd | 195 cm |
| Serie | KWA |
| Dyna ingår | Ja |
| Höjd | 60 cm |
| Djup | 125 cm |
| Material | Akacia |
