
Hammock Comfort GardenLandet Hammock utomhus 195x125x159 inkl takBlå/Vit
Nyhet
9 999 kr
30 dagars prisgaranti
Färg
Beskrivning
Landet hammock med tak och dyna är en praktisk och charmig lösning för uteplatser, balkonger eller trädgårdsbersån där man vill kunna slå sig ner för en härlig stund i det fria.
Den vita finishen ger ett varmt och somrigt uttryck som passar fint i många typer av utemiljöer. Samtidigt bidrar konstruktionen i akacia till en stabil och hållbar möbel som är gjord för utomhusbruk.Hammock med tak i akacia med plats för tre personer och bekväm sitthöjd. Beige dynor medföljer. Grön målad finish som ger ett varmt och somrigt uttryck på uteplatsen.
Skötselråd
Torka av möblerna regelbundet med en lätt fuktad trasa. Använd mild såpa vid behov och undvik starka rengöringsmedel. Förvara möblerna under tak eller använd möbelskydd under längre perioder utan användning.
Landet är en genomtänkt serie trämöbler för utomhusbruk för dig som vill skapa en trevlig plats för frukost, fika eller middagar utomhus. Genom att kombinera bord, soffor hopfällbara stolar, hammock och däckstol kan du skapa en enhetlig uteplats i den klassiskt lantliga stilen.
Skötselråd
Torka av möblerna regelbundet med en lätt fuktad trasa. Använd mild såpa vid behov och undvik starka rengöringsmedel. Förvara möblerna under tak eller använd möbelskydd under längre perioder utan användning.
Landet är en genomtänkt serie trämöbler för utomhusbruk för dig som vill skapa en trevlig plats för frukost, fika eller middagar utomhus. Genom att kombinera bord, soffor hopfällbara stolar, hammock och däckstol kan du skapa en enhetlig uteplats i den klassiskt lantliga stilen.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | SYN0050286 |
| Färg | Vit |
| Djup | 125 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Bredd | 195 cm |
| Material | Akacia |
| Serie | KWA |
| Typ | Hammock |
