
Hammock Palmako Sigrid Utomhus i Tryckimpregnerad Gran, 3-Sittplatser
FRI FRAKT
7 524 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Sigrid Utomhus i Tryckimpregnerad Gran, 3-Sittplatser
7 524 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Hammock Palmako Sigrid är en bekväm utomhusmöbel i snygg design och tryckimpregnerat utförande.
Fördelar: Hammock Palmako Sigrid Utomhus i Tryckimpregnerad Gran, 3-Sittplatser
- Bekväm utomhusmöbel
- Snygg design
- Robust granmaterial
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 100753 |
| Färg | Grön/Tryckimpregnerad |
| Höjd | 1975 mm |
| Längd | 1934 mm |
| Material | Gran |
| Dyna ingår | Nej |
| Serie | Sigrid |
| Produkttyp | Hammock |
| Vikt | 70 kg |
| Bredd | 1606 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 3 |
| EAN-nr | 4743142049945 |



