
Hammock Varax Suvi UtomhusSvartvit
FRI FRAKT
7 885 kr
6 129 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Vit

Suvi Utomhus
Svartvit
6 129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hammock Suvi från Varax för tre personer med stomme i grå, tak och dynor och prydnadskuddar ingår i priset. Grå pulverlackerad stålram med förbehandlat Bonderite® NT. Ryggstödet galvaniserade metallgaller. Sätet galvaniserad trådnät.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Hammock Suvi från Varax för tre personer med stomme i grå, tak och dynor och prydnadskuddar ingår i priset. Grå pulverlackerad stålram med förbehandlat Bonderite® NT. Ryggstödet galvaniserade metallgaller. Sätet galvaniserad trådnät.
Dynorna är tillverkade av bomull och polyester.
Övrigt
- Sittdyna: 160x50 cm
- Ryggdyna: 160x70 cm
Övrigt
- Sittdyna: 160x50 cm
- Ryggdyna: 160x70 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 2001-951B |
| Färg | Svart/Vit |
| Djup | 1090 mm |
| Material | Stål |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sittbredd | 1600 mm |
| Serie | Suvi |
| Typ | Hammock |
| Vikt | 36,2 kg |
| Bredd | 2000 mm |
| Certifiering | OEKO-TEX® standard 107 |
| Ställbar | Nej |
| Höjd | 1600 mm |
| Mått | 200x160x109 cm |
| Antal Sittplatser | 3 |










