
Mittdel Hillerstorp Las VegasBrun
FRI FRAKT
3 995 kr
3 395 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Las Vegas
Brun
3 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Mittdel Hillerstorp Las Vegas är en mittdel för att du ska kunna bygga din perfekta modulsoffa. Las Vegas är Hillerstorps största och mest komfortabla modulsoffa i konstrotting. Den har en klassiskt stram design och generöst med utrymme, tillverkad i Quato™-fibrer.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Mittdel Hillerstorp Las Vegas är en mittdel för att du ska kunna bygga din perfekta modulsoffa. Las Vegas är Hillerstorps största och mest komfortabla modulsoffa i konstrotting. Den har en klassiskt stram design och generöst med utrymme, tillverkad i Quato™-fibrer.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 74167 |
| Färg | Brun |
| Material | Konstrotting |
| Bredd | 730 mm |
| Serie | Las Vegas |
| Produkttyp | Mittdel |
| Höjd | 690 mm |
| Sittdjup | 740 mm |
| Sitthöjd | 300 mm |
| Djup | 920 mm |
| Kollektion | Days |
| Dyna ingår | Nej |
| Montering | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Ställbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 1 |
| EAN-nr | 7319070741670 |

