






Mittdel HillerstorpValenciaNatur
FRI FRAKT
2 459 kr2 895 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Valencia
Natur2 459 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Mittdel Hillerstorp Valencia är en moduldel till modulsoffan Valencia så att du själv kan anpassa den efter dina behov. Möbeln har justerbara fötter och kan användas både ute och inne. Dynor ingår inte, finns att köpa till.
Denna mittdel är tillverkad av naturfärgad 2-trådig konstrotting på en aluminiumstomme.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 64368 |
| Färg | Natur |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Days |
| Material | Konstrotting |
| Serie | Valencia |
| Typ | Mittdel |
| Ställbar | Nej |
| Höjd armstöd | 35 cm |
| Djup | 810 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 650 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 640 mm |
| Sitthöjd | 300 mm |
| Sittbredd | 640 mm |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Bredd | 650 mm |
| EAN-nr | 7319070643684 |


