
Bänk Cinas Rib Mahogny med Skinndyna
Nyhet
7 345 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dynfärg:
Ljusbrun

Rib Mahogny med Skinndyna
7 345 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Elegant och bekväm bänk. En perfekt kombination av stil och funktionalitet, idealisk för både moderna och klassiska interiörer. Enkel med en effektfull och dekorativ design.
Varumärke
CinasBeskrivning
Elegant och bekväm bänk. En perfekt kombination av stil och funktionalitet, idealisk för både moderna och klassiska interiörer. Enkel med en effektfull och dekorativ design.
Staged
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Art.Nr. | 1400762 |
| Dynfärg | Ljusbrun |
| Bredd | 104 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Höjd | 43 cm |
| Serie | Rib |
| Produkttyp | Bänk |
| Djup | 35 cm |
| EAN-nr | 5703332027473 |




