















Soffmodul Venture HomeCopacabana Hörn UtomhusBeige
FRI FRAKT
3 059 kr4 325 kr
Spara 29 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Copacabana Hörn Utomhus
Beige3 059 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skapa din perfekta loungemöbel med Copacabana soffmodul, hörndel. Denna stilfulla modul i en elegant brun färg är både praktisk och estetiskt tilltalande. Ramen är tillverkad av hållbar aluminium, vilket gör den lätt och robust – perfekt för utomhusbruk. Dynorna är klädda i olefin, ett slitstarkt och väderbeständigt tyg i matchande beige nyans, för extra komfort och en harmonisk look.
Varumärke
Beskrivning
Skapa din perfekta loungemöbel med Copacabana soffmodul, hörndel. Denna stilfulla modul i en elegant brun färg är både praktisk och estetiskt tilltalande. Ramen är tillverkad av hållbar aluminium, vilket gör den lätt och robust – perfekt för utomhusbruk. Dynorna är klädda i olefin, ett slitstarkt och väderbeständigt tyg i matchande beige nyans, för extra komfort och en harmonisk look.
Kombinera Copacabana hörndelen med andra moduler från serien för att skapa en loungegrupp som passar just din uteplats. Elegant, hållbart och designat för att njuta av utomhuslivet med stil.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 9383-222 |
| Färg | Beige |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Material | Aluminum |
| Serie | Copacabana |
| Typ | Soffmodul |
| Användningsområde | Utomhus |
| Höjd | 65 cm |
| Längd | 74 cm |
| Bredd | 74 cm |
| EAN-nr | 7340220839343 |