
Hängstol Venture Home Culasi UtomhusVit
FRI FRAKT
649 kr
495 krSpara 24 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Culasi Utomhus
Vit
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Den här charmiga hängstolen erbjuder dig en rofylld och bekväm plats som du kan avnjuta i trädgården. Culasi har en inbjudande utformning och trendig design med en sits i vitt polyester- och bomullstyg. De slitstarka repen i samma kulör hålls uppe av en dekorativ träpinne som blir en snygg detalj i blickfånget. Här kan du gunga och njuta av stillsam egentid!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Den här charmiga hängstolen erbjuder dig en rofylld och bekväm plats som du kan avnjuta i trädgården. Culasi har en inbjudande utformning och trendig design med en sits i vitt polyester- och bomullstyg. De slitstarka repen i samma kulör hålls uppe av en dekorativ träpinne som blir en snygg detalj i blickfånget. Här kan du gunga och njuta av stillsam egentid!
Recensioner
Jessica LVerifierad köpare
för 2 år sedanJättefin och rejäl.
+ Plus att man fick med 2 kuddar
+ Skön att sitta i och fin
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6114-001 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 120 cm |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Material | Bomull,Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Serie | Culasi |
| Typ | Hängstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340206979346 |




