
Hängstol Venture Home Hamtic UtomhusVit
FRI FRAKT
1 185 kr
804 krSpara 32 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Hamtic Utomhus
Vit
804 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Gör sommarhänget till något alldeles extra i den här läckra hängstolen från serien Hamtic. Designen är genomtänkt och utformad likt en korg som bärs upp av slitstarka rep i smickrande vit kulör. Fluffiga vita dynor ingår som bidrar till extra komfort. Häng upp på uteplatsen eller i trädgården och njut av en bekväm designikon som inte bara blir ett blickfång i sommar utan även blir din nya favoritplats att koppla av på!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Gör sommarhänget till något alldeles extra i den här läckra hängstolen från serien Hamtic. Designen är genomtänkt och utformad likt en korg som bärs upp av slitstarka rep i smickrande vit kulör. Fluffiga vita dynor ingår som bidrar till extra komfort. Häng upp på uteplatsen eller i trädgården och njut av en bekväm designikon som inte bara blir ett blickfång i sommar utan även blir din nya favoritplats att koppla av på!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6117-002 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 90 cm |
| Längd | 35 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Sitthöjd | 90 cm |
| Sittbredd | 80 cm |
| Material | Bomull,Polyester,Stål |
| Dyna ingår | Ja |
| Serie | Hamtic |
| Produkttyp | Hängstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340206979360 |




