
Stol Hillerstorp LiljearpVit
2 895 kr
2 459 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stol Hillerstorp Liljearp är en modern och retroinspirerad stol. Stolen är gjord i naturrotting med en svart metallstomme. Stolen är stapelbar. Naturrotting är ett material som egentligen inte behöver någon speciell skötsel, men undvik allt för stora temperaturväxlingar och förvara möbeln i en torr miljö.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Stol Hillerstorp Liljearp är en modern och retroinspirerad stol. Stolen är gjord i naturrotting med en svart metallstomme. Stolen är stapelbar. Naturrotting är ett material som egentligen inte behöver någon speciell skötsel, men undvik allt för stora temperaturväxlingar och förvara möbeln i en torr miljö.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 63207 |
| Färg | Vit |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 610 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 830 mm |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Bredd | 530 mm |
| Rygghöjd | 44 cm |
| Kollektion | Days |
| Material | Natturrotting/Stål |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 440 mm |
| Sittbredd | 450 mm |
| Serie | Liljearp |
| Typ | Stol |
| EAN-nr | 7319070632077 |





