
Pall Baltic Garden CigarVit
FRI FRAKT
Rek. pris 1 276 kr
957 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Cigar
Vit
957 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pall Baltic Garden Cigarr är en stabil pall i laserad, FSC-märkt furu. Den passar bra till utemöblemanget eller som fristående pall.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Pall Baltic Garden Cigarr är en stabil pall i laserad, FSC-märkt furu. Den passar bra till utemöblemanget eller som fristående pall.
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500521-6 |
| Färg | Vit |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 330 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 450 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Montering | Ja |
| Material | Pine |
| Sittdjup | 330 mm |
| Serie | Cigar |
| Typ | Stol |






