
Stol Hillerstorp Amelia
FRI FRAKT
1 495 kr
1 269 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Amelia
1 269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Stol Amelia är av FSC-märkt kärnfuru i honungsfärgad lasyr.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 450602 |
| Kollektion | Småland |
| Färg | Honung |
| Höjd | 920 mm |
| Material | Furu |
| Sittdjup | 420 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Serie | Amelia |
| Produkttyp | Stol |
| Bredd | 480 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Ja |
| EAN-nr | 7319074506022 |


