
Stol Hillerstorp Stoltö
FRI FRAKT
3 995 kr
3 395 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Stoltö
3 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stol Hillerstorp Stoltö är en stilsäker matstol som kännetecknas av sina raka linjer och moderna design. Den är tillverkad i orkangrå FSC-märkt kärnfuru och det medföljer en gråmelange dyna.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Stol Hillerstorp Stoltö är en stilsäker matstol som kännetecknas av sina raka linjer och moderna design. Den är tillverkad i orkangrå FSC-märkt kärnfuru och det medföljer en gråmelange dyna.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 211181 |
| Höjd armstöd | 65 cm |
| Montering | Ja |
| Färg | Orkangrå |
| Djup | 630 mm |
| Höjd | 810 mm |
| Material | Furu |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 530 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 510 mm |
| Serie | Stoltö |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Bredd | 590 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 1 |
| EAN-nr | 7319072111815 |




