
Trädgårdsstol Cinas Mood Extreme Teak och AluminiumSmala lameller
Nyhet
FRI FRAKT
1 356 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Smala lameller

Mood Extreme Teak och Aluminium
Smala lameller
1 356 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Trädgårdsstol från Cinas. Mood Extreme karmstol förenar modern design med hållbara material. Perfekt för alla utomhusmiljöer. Aluminiumramen och armstöden ger en sofistikerad look, medan breda PP-plastlameller tillför komfort och hållbarhet.
Varumärke
CinasBeskrivning
Trädgårdsstol från Cinas. Mood Extreme karmstol förenar modern design med hållbara material. Perfekt för alla utomhusmiljöer. Aluminiumramen och armstöden ger en sofistikerad look, medan breda PP-plastlameller tillför komfort och hållbarhet.
Staged
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Art.Nr. | 3627022 |
| Utförande | Smala lameller |
| Bredd | 63 cm |
| Höjd | 84 cm |
| Djup | 61 cm |
| Max Belastning | 100 Kg |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Max Användarvikt | 100 Kg |
| Produkttyp | Trädgårdsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Mood |
| Dyna ingår | Nej |
| Färg | Antracit/Teak |
| Material | Teak/Aluminium |
| EAN-nr | 5703332021464 |

