
Loungebord / Divan Hillerstorp Madison i Konstrotting med Glas och Dyna
FRI FRAKT
3 095 kr
2 629 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Madison i Konstrotting med Glas och Dyna
2 629 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Divan Hillerstorp Madison är en divan/bord i 1-trådig mörkgrå Quató-konstrotting. Denna divan kan användas både som divan och loungebord. Det ingår en ljusgrå dyna samt en glasskiva.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Divan Hillerstorp Madison är en divan/bord i 1-trådig mörkgrå Quató-konstrotting. Denna divan kan användas både som divan och loungebord. Det ingår en ljusgrå dyna samt en glasskiva.
Fördelar: Loungebord / Divan Hillerstorp Madison i Konstrotting med Glas och Dyna
- Användbar som både bord och divan
- Inkluderar ljusgrå dyna och glasskiva
- Tillverkad i hållbar konstrotting
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 653861 |
| Montering | Nej |
| Rygghöjd | 0 cm |
| Kollektion | Days |
| Färg | Svart |
| Höjd | 310 mm |
| Längd | 64 cm |
| Material | Konstrotting/Glas |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 640 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 640 mm |
| Serie | Madison |
| Typ | Bord, Divan |
| Bredd | 64 cm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Längd | 640 mm |
| Bredd | 640 mm |
| EAN-nr | 7319076538618 |




