
Fotpall Rotting VILA Gotland med Dyna och Aluminiumram
FRI FRAKT
2 796 kr
2 250 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Gotland med Dyna och Aluminiumram
2 250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
VILABeskrivning
Fotpall med dyna från serien Vila Gotland.
Maxvikt: 50 kg
Fördelar: Fotpall Rotting VILA Gotland med Dyna och Aluminiumram
- Bekvämt med medföljande dyna
- Robust konstruktion i aluminium
- Naturfärgad rotting för utomhusbruk
Egenskaper
| Varumärke | VILA |
| Art.Nr. | 100217 |
| Kollektion | Vila |
| Färg | Natur |
| Tillverkarens Art.Nr. | 100217 |
| Material | Aluminium/Rotting/Polyester |
| Serie | Gotland |
| Typ | Fotpall |
| Djup | 500 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Dyna ingår | Ja |
| Bredd | 600 mm |
| EAN-nr | 5714988002233 |






