
Fotpall EcoFurnLilli UtomhusEk Oljad
FRI FRAKT
1 369 kr1 749 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Natur (Oljad Ek)

Lilli Utomhus
Ek Oljad1 369 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Lilli pall passar perfekt till Ecochair för maximal avkoppling. En praktisk pall som funkar lika bra som bord eller pall.
Tillverkad i brun oljad björk. Rep i hampa.
Mått
- Höjd: 35 cm
- Bredd: 40 cm
Mått
- Höjd: 35 cm
- Bredd: 40 cm
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
|---|---|
| Art.Nr. | 5200090658 |
| Färg | Natur (Oljad Ek) |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200090658 |
| Material | Ek |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Serie | Lilli |
| Typ | Fotpall |
| EAN-nr | 6430054490658 |










