Picknickbord Hortus Frigg
4 779 kr
4 249 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Frigg
4 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Modern och hållbar design. frigg picknickbord från hortus erbjuder en modern och informell stil med svartmålad furu och en robust galvaniserad stålram, perfekt för alla utomhusmiljöer.
Varumärke
HortusBeskrivning
Modern och hållbar design. frigg picknickbord från hortus erbjuder en modern och informell stil med svartmålad furu och en robust galvaniserad stålram, perfekt för alla utomhusmiljöer.
Bordet är lätt att montera och passar både för privat bruk och kommersiella miljöer som kaféer och restauranger. för att säkerställa lång livslängd i alla väder, krävs det underhåll av plankorna.
information
- färg: svart
- material: stål/trä
- produkthöjd: 75 cm
- produktbredd: 175 cm
- produktdjup: 140 cm
- vikt: 68,50 kg
specifikationer
- omkrets cm: 367 cm
- nettovikt i kg: 68.51 kg
- färg: svart
- material: stål/trä
- produkthöjd cm: 75 cm
- produktbredd cm: 175 cm
- produktdjup cm: 140 cm
information
- färg: svart
- material: stål/trä
- produkthöjd: 75 cm
- produktbredd: 175 cm
- produktdjup: 140 cm
- vikt: 68,50 kg
specifikationer
- omkrets cm: 367 cm
- nettovikt i kg: 68.51 kg
- färg: svart
- material: stål/trä
- produkthöjd cm: 75 cm
- produktbredd cm: 175 cm
- produktdjup cm: 140 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 801-081 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 750 mm |
| Längd | 1750 mm |
| Material | Stål/trä |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Bänkbord |
| Vikt | 68,51 kg |
| Bredd | 1400 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 140 cm |
| Bredd | 175 cm |
| EAN-nr | 5705858707891 |



