Plastmatta Horredsmattan CleoGrå 70x300 cm
Rek. pris 2 220 kr
1 180 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x300 cm
Färg:
Grå

Cleo
Grå 70x300 cm
1 180 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Klassiskt mönster i unik tappning. Horredsmattann är praktiska och lättskötta svensktillverkade plastmattor i moderna färgställningar. Maskintvättbar och vändbar. Material: 90% Phthalate Free PVC/10% Polyester.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Klassiskt mönster i unik tappning. Horredsmattann är praktiska och lättskötta svensktillverkade plastmattor i moderna färgställningar. Maskintvättbar och vändbar. Material: 90% Phthalate Free PVC/10% Polyester.
Tvättråd: 30 grader
Recensioner
Marie BVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket nöjd. Passade perfekt.
Anne-Lii CVerifierad köpare
för 2 år sedanSuperfin matta som passade perfekt. Kvaliteten bra.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 16211-A300 |
| Mått | 70x300 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 300 cm |
| Färg | Grå |
| Typ | Plastmatta |
| Material | PVC/Polyester |
| Form | Rektangulär |
| Serie | Cleo |
| EAN-nr | 7392777882822 |
