Plastmatta Horredsmattan IrmaBlå, 70x250 cm
1 795 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Mått:
70x250 cm
Färg:
Blå

Irma
Blå, 70x250 cm
1 795 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Plastmatta Irma från Horredsmattan. En lättskött, svensktillverkad plastmatta i moderna färgställningar. Klassiskt mönster i unik tappning. Mattan är vändbar och maskintvättbar i 30°.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Plastmatta Irma från Horredsmattan. En lättskött, svensktillverkad plastmatta i moderna färgställningar. Klassiskt mönster i unik tappning. Mattan är vändbar och maskintvättbar i 30°.
Recensioner
Gunilla EVerifierad köpare
för 2 år sedanFin matta är väldigt nöjd återkommer säkert till er/ G
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 21203-A250 |
| Mått | 70x250 cm |
| Färg | Blå |
| Längd | 250 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Stil | Skandinavisk |
| Typ | Plastmatta |
| Material | PVC/Polyester |
| Serie | Irma |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7392777887506 |

